Życzenie 2 0 2 0

W Nowym Roku życzę Ci abyś widział /a wynik tego roku, który jest dla ciebie sukcesem, jak przybliża się z każdym dniem. W tym celu, każdego dnia, pamniętaj jedną ze swoich wielu specjalności. Możesz, jako udogodnienie, mieć przed sobą listę swoich specjalności i listę otrzymanych życzeń oraz błogosławieństw. Gdy twoje spojrzenie będzie na specjalności, nie tylko będziesz wzmacniać swoje mocne strony, cechy jasnej strony twojej mocy, ale także dobre spojrzenie. Nawet sam dobry sposób patrzenia jest wielką mocą. Warto więc, i tego Ci życzę.

Jednocześnie w tym roku miej dla siebie program przeciwdziałaniom wadom postawy. Zadbaj o właściwą postawę. Miej przynajmniej postawę dobrych uczuć i szacunku do siebie. Przynajmniej utrzymaj dobrą postawę swojej własnej wartości. Dlaczego przynajmniej? Właściwa postawa własnej wartości to podstawa.

Będziesz mieć więcej energii i więcej lekkości. Możesz fruwać, nurkować, szybko poruszać się naprzód, i wszystko to będzie łatwe i bliskie jak odległość jaką robi jedna myśl w ciągu jednej sekundy. W tym roku możesz więcej, nie musisz nawet zbyt mocno chcieć. Możesz sobie na to pozwolić.

Możesz doświadczyć chwili wolności, przedłużonych chwil wolności i ciągłości w wolności, ponieważ jest to w twojej fortunie. W tym roku możesz przyjąć te i inne życzenia oraz brać pełne prawo do swojej fortuny. Zatem zwycięstwo – teraz i wtedy. Gratulacje dla ciebie.

Przede wszystkim w tym Nowym Roku życzę Ci rozwijania swoich talentów, jasności w widzeniu swoich priorytetów i widzenia tego, co ładne. Życzę takiego otoczenia, w którym łatwo i często można zobaczyć dobre spojrzenie i usłyszeć dobre słowo. Życzę łatwego przechodzenia do aktywności, które dają Ci natychmiastową radość i zapisują się na koncie zagwarantowanego dobrostanu. W tym roku życzę w szczególności dobrych relacji z innymi i ze sobą. Takiego dobrego, żywego związku ze sobą, w którym otrzymujesz od siebie wiadomości pełne spokoju i wdzięczności. Życzę Ci, znalezienia w tym roku klucza do siebie, swojej magicznej formuły, która uczyni wszystko łatwym dla Ciebie.

Top