W tym roku używaj świętego obrazka i gromadź dużo dobrych uczuć

Znaczenie świętego obrazka obecnie zmniejszyło się, ponieważ niewiele obrazków pomyślnie przechodzi test autentyczności, szczególnie jeśli trwa on przez długi okres czasu. Ludzie obecnie coraz częściej zdają sobie sprawę, że prawdziwych świętych obrazków jest bardzo mało. Istnieje dużo podróbek marnej jakości i falsyfikatów udających unikalność. Ale niesfałszowanych nie jest dużo.
To może być dobra szansa dla ciebie. Zauważ, warto z niej skorzystać. Możesz stać się świętym obrazkiem dla siebie. Obrazkiem godnym adoracji, który na 100% zasługuje na to, żeby poświęcić mu trochę czasu i posłać kilka serdecznych myśli. Ty, wtedy jako istota ze świętego obrazka, jesteś naturalnym odbiorcą swoich dobrych życzeń.

Z drugiej strony, ta istota na świętym wizerunku, którą, zgodnie z przyjętą logiką, jesteś ty, w swoim naturalnym stanie i w stanie do którego bez trudu możesz aspirować, jest wzniosła. Profil jej działalności obejmuje pozostawanie w anielskiej cierpliwości, utrzymywanie potęgi życzliwości lub używanie swojej energii z uczciwym sercem i wiarą w siebie. Łatwo sobie wyobrazić, że taki wizerunek na świętym obrazku z łatwością wzmacniałby swoją pozytywność, na przykład, poprzez skierowanie uśmiechniętej twarzy, również do siebie. To są tylko przykłady, możesz stworzyć katalog działań, jaki Ci pasuje.
Eksperymentalnie zapozoruj jakąś aktywność o jakości, która zapisze się na świętym obrazku. Możesz dać się zainspirować lub wybrać coś ze skarbca swojego doświadczenia. Czy nie stać Cię na coś tak prostego i coś z wyższej półki. Nie jest tak, że masz komuś coś udowadniać. Ale nie zapominaj, że jest wielu, którzy mają wiarę w ciebie.

Czy jesteś adoratorem świętego obrazka czy sam doświadczasz anielskiego stanu w umyśle (jakiego doświadczałby ten ktoś z tego obrazka), każda, nawet jedna myśl pozostająca w koncentracji na dobrym działaniu, będzie dodawana do twojego konta. Bez względu na to, czy to będzie dobra myśl, słowo czy działanie ciebie, jako adorującego święty obrazek czy anielskiego ciebie, natychmiastowym zwrotem za to działanie będzie szczęście.
Czy będzie to myśl, postawa umysłu czy sposób patrzenia, wszystkie takie działania, nie tylko fizyczne działanie, będą się gromadzić na koncie twoich dobrych czynów. Coś pięknego! Kim jestem!
Kimś dobrym dla siebie i osobistym jak anioł stróż.
Admiratorem pełnym dobrych uczuć. Kto więc ma zrobić ten obrazek?
Twój anioł czy Ty? Bądź stałe pod dobrym wpływem i utrzymuj swój dobry wpływ.
Idź naprzód i niech twój święty obrazek zawsze daje ci siłę.

Top