Didi Sudesh: Bądź zainspirowany Bądź szczęśliwy

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

Om śanti. Om śanti oznacza spokój, ale ja chciałabym powiedzieć om anand, to znaczy jestem szczęśliwa. Chcę pozostawać szczęśliwa i chcę widzieć, że inni  także są szczęśliwi. Ponieważ szczęście jest bardzo zaraźliwe.
 
Gdy jesteś szczęśliwy, czynisz innych szczęśliwymi. Szczęście jest najlepszym pokarmem. A gdy jesteś zdrowy, jesteś także szczęśliwy, ponieważ jesteś zainspirowany, aby używać swojego wewnętrznego bogactwa, swojej wewnętrznej wartości, ponieważ dzielisz się także swoimi wewnętrznymi wartościami dla innych, z innymi.
Czym jest inspiracja? Czym jest tym, co cię inspiruje, inspiruje mnie. To jest to, że gdy na świecie są trudne sytuacje, stajemy się świadomi naszej odpowiedzialności, stajemy się świadomi naszej wewnętrznej potęgi. Widzimy ten świat jako nieograniczoną sztukę, teatr, a bohaterski aktor, kiedy widzi dużo wyzwań, sytuacji, to jest odważny wewnątrznie i inspiruje siebie, aby używać swojej wewnętrznej potęgi.
 
A zatem czym są wewnętrzne potęgi? To są ukryte wartości zaufania do siebie, poczucia własnej wartości, wewnętrznej prawdy, którą dusza ma i chce się dzielić nią z innymi. Jesteś inspirowany przez innych tym, że ci którzy stawiają czoła wielu trudnym sytuacjom – lecz nigdy nie tracą odwagi, przestrzegają prawdy  – potrafią stawić czoła wyzwaniom – potrafią przejść przez trudne sytuacje. A więc, wtedy gdy potrafię przez to przejść pojawia się naturalne szczęście. Jest tak dlatego, ponieważ wewnętrzne cechy, wewnętrzne potęgi czynią cię szczęśliwym.
 
Tak jak światło słoneczne, słońce, bez względu na to ile chmur pojawia się na jego drodze, to jednak słońce zachowuje swoje światło. Może być to nawet przez krótki czas, jednak wtedy nasze wewnętrzne szczęście jest takie jak bardzo potężne fale powietrzne, i to powietrze usuwa chmury, a ty pozostajesz szczęśliwy. Następnie, wewnętrzne wartości są także duchowością życia, to znaczy są takie jak woń życia. Pozostawaj więc szczęśliwy, tak jak kwiat róży, jak kwiat jaśminu, kwitnący kwiat. On ma swoje własne piękno, swój własny kolor, swoją własną formę, swoją własną woń. istnieją różne metody, różne wartości spokoju, wartości miłości, wartość szacunku do siebie, wartość szacunku do innych, akceptowania innych, podtrzymywania innych, okazywania współdziałania innym w czasie potrzeby.
 
Im więcej dajesz, tym bardziej czujesz się szczęśliwy, ponieważ poprzez dawanie jest szczęście. Wtedy stajesz się taki jak ocean, nieograniczone fale radości zawsze przychodzą i inspirują innych, jak również nas. Spożywajmy taki pokarm szczęścia, bądźmy zdrowi, bogaci i szczęśliwi.
 
Om śanti.
 
 
 
SUNDAY 22 MAY 2011 

6.30-8.30PM  (DOORS OPEN 5.30PM)

Londyn  Hammersmith Apollo

Top