Sister Jayanti: Bądź zainspirowany Bądź Szczęśliwy

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

 

Gdy budzę się każdego ranka, jaka pierwsza myśl pojawia się w moim umyśle? Czy jest to myśl, że będzie to piękny dzień w którym będzie okazja, aby wyrazić siebie w twórczy sposób i czy jestem zainspirowana, aby zrobić coś, co będzie bardzo piękne. Czy też będzie to myśl, że zaczynam dzień z poczuciem “no cóż, któż wie, co się wydarzy”, czy nawet gorzej  “o mój Boże, jeszcze jeden dzień”.

Czy mogę zagwarantować z jakim rodzajem nastroju się budzę? Jak moje dni będą mi wychodzić? Tak, na pewno.

Gdy rozumiem, że moje uczucia, moje emocje są bardzo mocno powiązane z moim własnym wewnętrznym światem, to zaczynam podejmować odpowiedzialność aby upewnić się że moje uczucia są pozytywne i zdrowe oraz aby upewnić się, że moje myśli są na właściwym poziomie, są właściwej jakości i nawet we właściwej ilości, tak że mogę prowadzić rzeczy takim trybem jakim bym chciała.

Oto są dwie wskazówki aby cieszyć się dniem w którym jesteś wypełniony inspiracją i szczęściem.

Zaczynając dzień, niech spędzę ze sobą parę chwil, po prostu wchodząc do mojego wnętrza. Wyruszam w wewnętrzną podróż i uświadamiam sobie cenne skarby które mam wewnątrz mojego własnego wewnętrznego świata. Mam spokój, mam miłość, mam prawdę i mam radość. A kiedy staję się świadoma tych skarbów na początku dnia, to będzie to bardzo piękny dzień w którym wszystko co robię jest wypełnione inspirację z całego mojego serca i jest wypełnione poczuciem wielkiego szczęścia.

Drugą wskazówką aby móc zacząć dzień we właściwy sposób i podążać pięknym szlakiem, niech będzie liczenie błogosławieństw mojego życia. Jest tak wiele rzeczy które mam, za które mogę być wdzięczny. A kiedy liczę te wszystkie rzeczy które są w moim życiu; do których nie przyczyniłam się, że się wydarzyły, ale one się wydarzyły; to widzę że one przyszły do mnie jako dar z wszechświata, od życia. I kiedy policzę te błogosławieństwa, będę czuł się wewnątrz bardzo, bardzo pełny i bogaty. I zacznę dzień z wielkim szczęściem. Spróbuj tych dwóch rzeczy jedynie przez następny tydzień  i zobacz co się dzieje w twoim życiu i wiem, że będziesz się czuć tak jak ja, zainspirowana i bardzo szczęśliwa.

 

 

Be inspired Be happy 

 

 

SUNDAY 22 MAY 2011 

6.30-8.30PM  (DOORS OPEN 5.30PM)

Londyn  Hammersmith Apollo

 

 

 

Top