Masz dziś strajk

Sługa uniżony strajkuje dzisiaj. Czy kiedykolwiek pojawiła się u ciebie postawa sługi uniżonego, czy nie, to dzisiaj, przekonaj się jak to jest, gdy jej  brak. Doświadczaj absencji tej postawy. Nie będzie uniżonego sługi i plejady jego koleżków, poczucia winy, obwiniania innych lub obwiniania siebie, konfabulacji, natrętnego oceniania, przewrotnych interpretacji, niepokornych, aroganckich satysfakcji, lęków i przywiązania, udawania Greka, przyklejania się do materii nieożywionej i istot żywych, buntowania się i parawaniarstwa, nawet urazy i niechęci. Żadnego z tych prześladowców, dręczycieli, stalkerów.

Sługa uniżony ma dziś kurs wzmacniania poczucia własnej wartości.

Czego można się nauczyć w ciągu jednego dnia kursu?

Zapoznać się z diagnozą dotyczącą swojej samooceny. Zobaczyć jedną lub więcej niż jedną z wielu oryginalnych cech charakteru z jasnej strony swojej duszy. Przekroczyć ograniczenia narzucone przez własne myśli.  Odkryć prawdę na temat swojego wewnętrznego światła oraz drzemiących w nim sił i zdolności. Następnie zaakceptować swoją aktualną rzeczywistość. Poczuć się ze sobą bezpiecznie. Zaufać sobie. Poczuć się wartościowa i kochana.

Ten strajk daje szczęście. Nie ma w nim straty.  Przeciwnie, dzięki niemu będzie mniej marnotrawstwa. Będziesz lepiej zarządzać swoimi zasobami naturalnymi i energią. Zasobami i energią, którą ci powierzono.

I powiem ci coś jeszcze. Uniżony sługa już nie wróci. No, chyba…
Chyba, że wróci, po to, aby zabawiać innych. Gdy wejdzie na scenę, wewnątrz nie będzie miał nic z niewolnika, zobaczysz tylko strój uniżonego sługi. Wystąpi w skeczu, żeby pomóc innym. By mogli się śmiać. Być może po to, aby, niektórzy z nich, tak jak on kiedyś, mogli powiedzieć: ufam sobie, jestem wartościowa, jestem ze sobą bezpieczna, kocham siebie.
Sługa wtedy będzie w towarzystwie swojej wartości i plejady jej przyjaciół.

inspiracje wpisu:
– Mediocrity is not in our DNA, we are wired for greatness!Joy Marino
– Królu złoty – słowa wypowiedziana przez Cygankę
– Oni mają dziś strajkMiś, polska komedia filmowa wg scenariusza S. Barei i S. Tyma
– All your thoughts break their bonds, your mind transcends limitations, your consciousness expands in every direction, and you find yourself in a new, great and wonderful world. Dormant forces, faculties and talents become alive, and you discover to yourself to be a greater person be far than you ever dreamed yourself to bePatanjali

Top